6. kolo, So 7.9.2024 16:00
ČSK Uherský Brod0
FC Strání1
5. kolo, Ne 1.9.2024 16:00
FC Strání2
FK Blansko0
4. kolo, Ne 25.8.2024 10:15
FC Zbrojovka Brno B1
FC Strání4
MOL Cup., St 21.8.2024 17:30
FC Kvasice1
FC Strání3
3. kolo, So 17.8.2024 10:30
FC Strání1
FC Zlín B2
2. kolo, Ne 11.8.2024 10:15
MFK Karviná B6
FC Strání1
1. kolo, Ne 4.8.2024 17:00
FC Strání0
FC Hlučín1
MOL Cup., Pá 26.7.2024 18:00
FC Tvd Slavičín1
FC Strání3
Přípravný z., So 20.7.2024 10:30
FC Vsetín2
FC Strání1
Přípravný z., St 17.7.2024 18:00
1.FC Slovácko B5
FC Strání2
17. kolo, St 11.09 17:00
TJ Start Brno
FC Strání
7. kolo, Ne 15.09 16:00
FC Strání
FC Zlínsko
8. kolo, Ne 22.09 10:15
SK Uničov
FC Strání
MOL Cup., St 25.09 16:30
FC Strání
SFC Opava
9. kolo, Ne 29.09 15:30
FC Strání
1.SC Znojmo FK
10. kolo, Ne 06.10 15:00
FC Strání
SK HS Kroměříž
11. kolo, So 12.10 15:00
TJ Unie Hlubina
FC Strání
12. kolo, Ne 20.10 14:30
FC Strání
FK Třinec
13. kolo, So 26.10 14:30
FK Hodonín
FC Strání
14. kolo, Ne 03.11 14:00
FC Strání
1.FC Slovácko B
5. kolo, Ne 1.9.2024 16:00
SK Ostrožská Lhota1
FC Strání B4
4. kolo, So 24.8.2024 16:30
FC Strání B2
TJ Sokol Březová1
3. kolo, Ne 18.8.2024 16:30
FC Babice0
FC Strání B4
2. kolo, So 10.8.2024 17:00
FC Strání B2
TJ Sokol Nedakonice2
1. kolo, Ne 4.8.2024 17:00
SK Jalubí0
FC Strání B3
Pohár OFS., Ne 21.7.2024 17:00
TJ Sokol Mistřice6
FC Strání B4
26. kolo, So 15.6.2024 14:00
TJ Spartak Hluk B6
FC Strání B1
25. kolo, Ne 9.6.2024 17:00
FC Strání B0
TJ Sokol Nezdenice0
24. kolo, Pá 7.6.2024 18:00
SK Ostrožská Lhota2
FC Strání B2
23. kolo, Ne 26.5.2024 17:00
FC Strání B4
1.FC Slovácko C1
6. kolo, Dnes 16:00
FC Strání B
TJ Slavoj Jarošov
7. kolo, Pá 13.09 17:00
TJ Sokol Kněžpole
FC Strání B
8. kolo, So 21.09 15:30
FC Strání B
SK Mařatice
9. kolo, Ne 29.09 10:15
1.FC Slovácko C
FC Strání B
10. kolo, Ne 06.10 15:00
TJ Traplice
FC Strání B
11. kolo, Ne 13.10 15:00
FC Strání B
TJ Tatran Havřice
12. kolo, Ne 20.10 14:30
TJ Sokol Huštěnovice
FC Strání B
13. kolo, Ne 27.10 14:30
FC Strání B
TJ Sokol Nezdenice
6. kolo, So 7.9.2024 11:00
FC Strání0
SK Baťov 19302
5. kolo, Ne 1.9.2024 10:00
TJ Sokol Tečovice6
FC Strání1
4. kolo, Ne 25.8.2024 11:00
FC Strání4
SFK Holešov1
3. kolo, Ne 18.8.2024 10:00
SK Zlín 2
FC Strání4
2. kolo, Ne 11.8.2024 11:00
FC Strání2
SK Hrachovec3
1. kolo, So 3.8.2024 12:30
FC Brumov4
FC Strání2
Přípravný z., Út 30.7.2024 18:00
FK Dolní Němčí1
FC Strání4
Přípravný z., St 24.7.2024 18:00
AFC Nové Mesto nad Váh..0
FC Strání4
25. kolo, So 8.6.2024 13:00
FC Strání2
FC Slušovice0
24. kolo, Ne 2.6.2024 13:00
ČSK Uherský Brod4
FC Strání2
7. kolo, So 14.09 10:00
ČSK Uherský Brod
FC Strání
8. kolo, Ne 22.09 11:00
FC Strání
FC Rožnov pod Radhoště..
9. kolo, So 28.09 13:00
SK SV Bojkovice
FC Strání
10. kolo, So 05.10 10:00
FC Slušovice
FC Strání
11. kolo, So 12.10 11:00
FC Strání
FC Tvd Slavičín
12. kolo, So 19.10 10:00
SK Louky
FC Strání
13. kolo, So 26.10 11:00
FC Strání
SK Lidečko
3. kolo, So 31.8.2024 09:30
FC Strání4
FK Dolní Němčí5
2. kolo, Ne 25.8.2024 09:30
TJ Šumice2
FC Strání2
21. kolo, Ne 16.6.2024 09:30
FC Strání8
FA Zlechov1
20. kolo, Ne 9.6.2024 09:30
FK Dolní Němčí4
FC Strání3
19. kolo, Ne 2.6.2024 09:30
FC Strání2
Fotbal Kunovice1
17. kolo, So 18.5.2024 09:30
FC Strání3
FK Luhačovice1
18. kolo, Čt 16.5.2024 16:00
TJ Spartak Hluk2
FC Strání1
16. kolo, So 11.5.2024 09:30
FS Napajedla4
FC Strání1
12. kolo, St 8.5.2024 09:30
Fotbal Kunovice2
FC Strání5
15. kolo, Ne 5.5.2024 09:30
TJ Buchlovice1
FC Strání8
1. kolo, St 11.09 16:30
FC Strání
FK Luhačovice
5. kolo, So 14.09 09:30
FC Strání
FS Napajedla
6. kolo, Ne 22.09 09:30
TJ Buchlovice
FC Strání
7. kolo, So 28.09 09:30
FC Strání
TJ Sokol Tečovice
8. kolo, So 05.10 09:30
FC Strání
Fotbal Kunovice
9. kolo, Ne 13.10 09:30
TJ Slavoj Jarošov
FC Strání
10. kolo, So 19.10 09:30
FC Strání
FC Zlínsko
11. kolo, So 26.10 09:30
FA Zlechov
FC Strání
3. kolo, So 31.8.2024 11:15
FC Strání4
FK Dolní Němčí4
2. kolo, Ne 25.8.2024 11:15
TJ Šumice2
FC Strání4
21. kolo, Ne 16.6.2024 11:15
FC Strání10
FA Zlechov2
20. kolo, Ne 9.6.2024 11:15
FK Dolní Němčí5
FC Strání2
19. kolo, Ne 2.6.2024 11:15
FC Strání1
Fotbal Kunovice6
17. kolo, So 18.5.2024 11:15
FC Strání2
FK Luhačovice3
18. kolo, Čt 16.5.2024 17:30
TJ Spartak Hluk5
FC Strání1
16. kolo, So 11.5.2024 11:15
FS Napajedla2
FC Strání4
12. kolo, St 8.5.2024 11:15
Fotbal Kunovice3
FC Strání6
15. kolo, Ne 5.5.2024 11:15
TJ Buchlovice3
FC Strání2
1. kolo, St 11.09 18:15
FC Strání
FK Luhačovice
5. kolo, So 14.09 11:15
FC Strání
FS Napajedla
6. kolo, Ne 22.09 11:15
TJ Buchlovice
FC Strání
7. kolo, So 28.09 11:15
FC Strání
TJ Sokol Tečovice
8. kolo, So 05.10 11:15
FC Strání
Fotbal Kunovice
9. kolo, Ne 13.10 11:15
TJ Slavoj Jarošov
FC Strání
10. kolo, So 19.10 11:15
FC Strání
FC Zlínsko
11. kolo, So 26.10 11:15
FA Zlechov
FC Strání
3. kolo, Ne 1.9.2024 10:00
FC Strání2
TJ Sokol Hradčovice B4
2. kolo, Ne 25.8.2024 10:30
TJ Zlámanec0
FC Strání26
5. kolo, Ne 15.09 10:00
TJ Spartak Hluk B
FC Strání
6. kolo, Ne 22.09 15:00
FC Strání
TJ Sokol Újezdec
7. kolo, Ne 29.09 13:00
TJ Sokol Kněžpole B
FC Strání
8. kolo, Ne 06.10 10:00
FC Strání
FK Ostrožská Nová Ves..
9. kolo, Ne 13.10 11:15
TJ Tupesy B
FC Strání
1. kolo, Ne 20.10 10:00
FC Strání
TJ Sokol Huštěnovice
26. kolo, St 13.6.2018 17:00
FC Strání4
Fotbal Kunovice4
25. kolo, So 9.6.2018 10:00
TJ Nivnice11
FC Strání2
St 6.6.2018 16:30
1.FC Slovácko14
FC Strání8
23. kolo, So 26.5.2018 14:00
FC Strání5
TJ Buchlovice2
22. kolo, St 23.5.2018 17:30
FK Dolní Němčí2
FC Strání5
20. kolo, Čt 17.5.2018 17:00
Jiskra Staré Město16
FC Strání8
21. kolo, Po 14.5.2018 17:00
FC Strání0
TJ Sokol Hradčovice8
15. kolo, Út 8.5.2018 14:00
FC Strání10
TJ Spartak Hluk12
14. kolo, Út 1.5.2018 14:00
FK Ostrožská Nová Ves..5
FC Strání3
Ne 29.4.2018 10:00
FC Strání7
1.FC Slovácko (dívky)..10
2. kolo, Dnes 10:00
FC Strání
TJ Sokol Slavkov
3. kolo, Ne 15.09 10:00
TJ Sokol Újezdec
FC Strání
4. kolo, So 21.09 10:00
FC Strání
Orel Uherský Brod
5. kolo, So 28.09 11:00
FC Bánov
FC Strání
6. kolo, So 05.10 10:00
TJ Šumice
FC Strání
7. kolo, Ne 13.10 15:00
FC Strání
FK Dolní Němčí
26. kolo, St 13.6.2018 17:00
FC Strání9
Fotbal Kunovice0
25. kolo, So 9.6.2018 11:00
TJ Nivnice6
FC Strání4
St 6.6.2018 16:30
1.FC Slovácko16
FC Strání9
23. kolo, So 26.5.2018 14:00
FC Strání16
TJ Buchlovice3
22. kolo, St 23.5.2018 17:30
FK Dolní Němčí2
FC Strání14
20. kolo, Čt 17.5.2018 17:00
Jiskra Staré Město5
FC Strání10
21. kolo, Po 14.5.2018 17:00
FC Strání9
TJ Sokol Hradčovice1
15. kolo, Út 8.5.2018 14:00
FC Strání5
TJ Spartak Hluk15
14. kolo, Út 1.5.2018 14:00
FK Ostrožská Nová Ves..8
FC Strání11
Ne 29.4.2018 10:00
FC Strání15
1.FC Slovácko (dívky)..1
2. kolo, Dnes 10:00
FC Strání
TJ Sokol Slavkov
3. kolo, Ne 15.09 10:00
TJ Sokol Újezdec
FC Strání
4. kolo, So 21.09 10:00
FC Strání
Orel Uherský Brod
5. kolo, So 28.09 11:00
FC Bánov
FC Strání
6. kolo, So 05.10 10:00
TJ Šumice
FC Strání
7. kolo, Ne 13.10 15:00
FC Strání
FK Dolní Němčí
6. kolo, So 7.9.2024 16:00
ČSK Uherský Brod0
A-tým1
6. kolo, So 7.9.2024 11:00
Dorost U190
SK Baťov 19302
5. kolo, Ne 1.9.2024 16:00
A-tým2
FK Blansko0
5. kolo, Ne 1.9.2024 16:00
SK Ostrožská Lhota1
B-tým4
5. kolo, Ne 1.9.2024 10:00
TJ Sokol Tečovice6
Dorost U191
3. kolo, Ne 1.9.2024 10:00
Mladší žáci B U132
TJ Sokol Hradčovice B4
3. kolo, So 31.8.2024 11:15
Mladší žáci U134
FK Dolní Němčí4
3. kolo, So 31.8.2024 09:30
Starší žáci U154
FK Dolní Němčí5
2. kolo, Ne 25.8.2024 11:15
TJ Šumice2
Mladší žáci U134
4. kolo, Ne 25.8.2024 11:00
Dorost U194
SFK Holešov1
2. kolo, Dnes 10:00
Starší přípravka U11
TJ Sokol Slavkov
2. kolo, Dnes 10:00
Mladší přípravka U9
TJ Sokol Slavkov
6. kolo, Dnes 16:00
B-tým
TJ Slavoj Jarošov
1. kolo, St 11.09 16:30
Starší žáci U15
FK Luhačovice
17. kolo, St 11.09 17:00
TJ Start Brno
A-tým
1. kolo, St 11.09 18:15
Mladší žáci U13
FK Luhačovice
7. kolo, Pá 13.09 17:00
TJ Sokol Kněžpole
B-tým
5. kolo, So 14.09 09:30
Starší žáci U15
FS Napajedla
7. kolo, So 14.09 10:00
ČSK Uherský Brod
Dorost U19
5. kolo, So 14.09 11:15
Mladší žáci U13
FS Napajedla
Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
1. | FC Brumov |
|
FC Strání | 03.08.2024Sobota 12:30 | |
2. | FC Strání |
|
SK Hrachovec | 11.08.2024Neděle 11:00 | |
3. | SK Zlín |
|
FC Strání | 18.08.2024Neděle 10:00 | |
4. | FC Strání |
|
SFK Holešov | 25.08.2024Neděle 11:00 | |
5. | TJ Sokol Tečovice |
|
FC Strání | 01.09.2024Neděle 10:00 | |
6. | FC Strání |
|
SK Baťov 1930 | 07.09.2024Sobota 11:00 | |
7. | ČSK Uherský Brod |
|
FC Strání | 14.09.2024Sobota 10:00 | |
8. | FC Strání |
|
FC Rožnov pod Radhoštěm | 22.09.2024Neděle 11:00 | |
9. | SK SV Bojkovice |
|
FC Strání | 28.09.2024Sobota 13:00 | |
10. | FC Slušovice |
|
FC Strání | 05.10.2024Sobota 10:00 | |
11. | FC Strání |
|
FC Tvd Slavičín | 12.10.2024Sobota 11:00 | |
12. | SK Louky |
|
FC Strání | 19.10.2024Sobota 10:00 | |
13. | FC Strání |
|
SK Lidečko | 26.10.2024Sobota 11:00 |
1. | SK HS Kroměříž | 5 | 13:2 | 15 |
2. | SK Uničov | 6 | 16:9 | 13 |
3. | FK Třinec | 6 | 12:7 | 13 |
4. | FC Zlín B | 6 | 13:8 | 12 |
5. | FC Zlínsko | 6 | 14:10 | 12 |
6. | FC Hlučín | 6 | 8:5 | 10 |
7. | FC Slovan Rosice | 6 | 11:10 | 10 |
8. | 1.FC Slovácko B | 6 | 9:10 | 10 |
9. | FC Strání | 6 | 9:10 | 9 |
10. | FK Blansko | 6 | 7:10 | 7 |
11. | MFK Karviná B | 4 | 12:8 | 6 |
12. | FK Frýdek - Místek | 6 | 10:10 | 6 |
13. | FC Zbrojovka Brno B | 5 | 10:15 | 6 |
14. | FK Hodonín | 5 | 6:8 | 5 |
15. | TJ Start Brno | 6 | 8:11 | 5 |
16. | TJ Unie Hlubina | 5 | 6:14 | 4 |
17. | ČSK Uherský Brod | 6 | 4:12 | 3 |
18. | 1.SC Znojmo FK | 6 | 6:15 | 1 |
1. | FC Strání B | 5 | 15:4 | 13 |
2. | TJ Sokol Huštěnovice | 4 | 15:2 | 12 |
3. | TJ Sokol Březová | 5 | 14:5 | 9 |
4. | 1.FC Slovácko C | 5 | 13:10 | 9 |
5. | TJ Sokol Kněžpole | 5 | 13:11 | 9 |
6. | TJ Slavoj Jarošov | 4 | 10:7 | 7 |
7. | SK Mařatice | 5 | 14:13 | 7 |
8. | FC Babice | 6 | 11:24 | 6 |
9. | TJ Sokol Nezdenice | 6 | 10:11 | 5 |
10. | SK Jalubí | 4 | 4:6 | 5 |
11. | TJ Traplice | 5 | 7:12 | 5 |
12. | TJ Sokol Nedakonice | 5 | 12:13 | 4 |
13. | SK Ostrožská Lhota | 4 | 6:13 | 3 |
14. | TJ Tatran Havřice | 5 | 5:18 | 3 |
1. | SK Lidečko | 6 | 21:8 | 16 |
2. | SK Baťov 1930 | 6 | 25:12 | 14 |
3. | TJ Sokol Tečovice | 6 | 28:8 | 12 |
4. | FC Tvd Slavičín | 6 | 16:13 | 12 |
5. | FC Brumov | 6 | 21:11 | 10 |
6. | SK SV Bojkovice | 5 | 16:12 | 10 |
7. | FC Slušovice | 6 | 18:10 | 7 |
8. | SK Zlín | 5 | 15:14 | 7 |
9. | SK Hrachovec | 6 | 13:24 | 7 |
10. | FC Strání | 6 | 13:18 | 6 |
11. | ČSK Uherský Brod | 5 | 10:20 | 6 |
12. | SFK Holešov | 5 | 7:16 | 3 |
13. | SK Louky | 6 | 10:25 | 3 |
14. | FC Rožnov pod Radhoštěm | 4 | 1:23 | 0 |
1. | FS Napajedla | 3 | 7:2 | 7 |
2. | TJ Sokol Tečovice | 3 | 18:2 | 6 |
3. | Fotbal Kunovice | 3 | 16:4 | 6 |
4. | FK Dolní Němčí | 2 | 6:5 | 4 |
5. | TJ Slavoj Jarošov | 1 | 9:1 | 3 |
6. | TJ Buchlovice | 2 | 5:5 | 3 |
7. | FK Luhačovice | 2 | 4:11 | 3 |
8. | FC Strání | 2 | 6:7 | 1 |
9. | TJ Šumice | 3 | 4:17 | 1 |
10. | FC Zlínsko | 1 | 0:7 | 0 |
11. | FA Zlechov | 2 | 0:14 | 0 |
1. | FK Luhačovice | 2 | 5:0 | 6 |
2. | FS Napajedla | 3 | 14:17 | 6 |
3. | FK Dolní Němčí | 2 | 14:7 | 4 |
4. | TJ Šumice | 3 | 12:5 | 4 |
5. | FC Strání | 2 | 8:6 | 4 |
6. | Fotbal Kunovice | 3 | 2:2 | 4 |
7. | FC Zlínsko | 1 | 4:2 | 3 |
8. | FA Zlechov | 2 | 3:4 | 3 |
9. | TJ Slavoj Jarošov | 1 | 0:3 | 0 |
10. | TJ Sokol Tečovice | 3 | 8:14 | 0 |
11. | TJ Buchlovice | 2 | 4:14 | 0 |
1. | TJ Sokol Hradčovice B | 2 | 12:3 | 6 |
2. | FC Strání | 2 | 28:4 | 3 |
3. | TJ Spartak Hluk B | 1 | 6:2 | 3 |
4. | TJ Sokol Kněžpole B | 2 | 3:9 | 3 |
5. | TJ Sokol Újezdec | 1 | 0:0 | 1 |
6. | FK Ostrožská Nová Ves | 2 | 1:2 | 1 |
7. | TJ Tupesy B | 0 | 0:0 | 0 |
8. | TJ Sokol Huštěnovice | 1 | 2:6 | 0 |
9. | TJ Zlámanec | 1 | 0:26 | 0 |
Počet návštěv: 605554
Posledních 30 dnů: 11511 | Posledních 7 dnů: 2815 | Poslední den: 1
© 2024 FC Strání | Všechna práva vyhrazena | cano@fcstrani.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz