Košík 0
máte dotaz na náš klub
1.FC Slovácko B 1.SC Znojmo FK ČSK Uherský Brod FC Hlučín FC Slovan Rosice FC Zbrojovka Brno B FC Zlín B FC Zlínsko FK Blansko FK Frýdek - Místek FK Hodonín FK Třinec MFK Karviná B SK HS Kroměříž SK Uničov TJ Start Brno TJ Unie Hlubina

Sady

Roman Svoboda, trenér Slovácka C: „Výsledek je zcela zasloužený. V zápase se projevila velká kvalita Strání, které má mančaft někde jinde než všichni ostatní. Za mě je to jednoznačně největší adept na postup. Hosté byli výborní na balonu. Rychlí, fotbaloví, všechno řešili konstruktivně. V prvním poločase nás jasně přehráli, vedli 3:0. My jsme si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Klukům jsem ale říkal o poločase v šatně, ať nevěší hlavy, že soupeř je někde jinde. Chtěli jsme mu to ale co nejvíc znepříjemnit a pokud možno vstřelit nějaký gól, což se nám v závěru i povedlo. Soupeř ve druhé půli trošku polevil a my hru srovnali. Téměř žádné šance jsme ale neměli. Prosadil se až Ondra Vašek, který se blýskl krásnou brankou, když z dálky přehodil brnakáře. Jinak soupeři gratuluji k výkonu i k výhře.“

Jakub Motola, hrající trenér Strání B: „Jsem spokojený s výkonem i výsledkem. Zápas jsme zvládli i bez čtyř hráčů. Oproti minulému utkání jsem nehrál já, v trestu je Holuša. Nebyli ani Liavynets a Pavluš, který je na dovolené, Šanci dostali jiní kluci a ukázali, že do kádru jednoznačně patří. Podali velmi dobrý výkon. Soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Neměl snad ani jednu střelu. Až po chybě Tótha, který ztratil míč, domácí záložník přehodil našeho gólmana Hodála a my jsme inkasovali. Pak právě Hodál daroval soupeři druhou šanci, více jsme toho ale domácím nepovolili. Celý zápas jsme měli pod kontrolou. Dali jsme tři góly, měli i další šance. Od šedesáté minuty jsme sestavu prostřídali a nechali hrát nejen kluky z lavičky, ale i soupeře. Jinak to byl klidný zápas.“

Branky: 83. Ondřej Vašek – 16. Adam Želibabka, 30. Sebastian Tóth, 40. Ondřej Kolaja.