Košík 0
máte dotaz na náš klub
1.FC Slovácko B 1.SC Znojmo FK ČSK Uherský Brod FC Hlučín FC Slovan Rosice FC Zbrojovka Brno B FC Zlín B FC Zlínsko FK Blansko FK Frýdek - Místek FK Hodonín FK Třinec MFK Karviná B SK HS Kroměříž SK Uničov TJ Start Brno TJ Unie Hlubina

Ostrožská Lhota

Patrik Štergenich, fotbalista Ostrožské Lhoty: „Podali jsme slušný výkon, bohužel jsme zase nebodovali, ale bojovat budeme dál. Hrajeme prostě na to, na co máme. Chyběl nám brankář Gál a útočník Erik Pešík. První poločas byl takřka bez šancí, hrálo se hlavně mezi šestnáctkami. Hosté šli do vedení ve 3. minutě, kdy náš brankář Jakoubek podcenil dalekonosnou střelu Frühaufa. Myslel si, že to jde vedle a balon skončil v bráně. My jsme ještě do přestávky vyrovnali po krásné střele Martyčáka do šibenice. Strání bylo ve druhém poločase lepší, více drželo míč. Nás srazil v 80. minutě další laciný gól. Ke konci jsme to otevřeli a hosté přidali další dva góly.“

Jakub Motola, hrající trenér Strání B: „Jsem rád, že jsme utkání zvládli i v tomto složení. Moc posílení jsme nebyli. Z áčka za nás nastoupil pouze Ondra Čaňo, který se navíc hned v 10. minutě zranil. Šel do skluzu a soupeř ho přes chránič nabral na holeň. Mě pak zase píchlo ve svalu, takže jsme dohrávali s jedním hráčem na lavičce, ale zvládli jsme to. Do vedení jsme šli hned ve 3. minutě, kdy se Frühauf trefil z 25 metrů do šibenice. Dál jsme diktovali tempo hry, soupeř ale z ojedinělé akce rovněž trefil šibenici a bylo to 1:1. Domácí měli pak ještě jednu šanci. My jsme byli i ve druhé půli trpěliví. Chtěli jsme si počkat na svoje šance. Domácí se jenom bránili, hrozili z ojedinělých brejků. Na konci jim došly síly a my dali v závěru tři góly. Ještě předtím mohl dvakrát skórovat Želibabka. Utkání bylo v naší režii. Zasloužená výhra.“

Branky: 31. Jiří Martyčák – 3. a 89. Patrik Frühauf, 81. Ondřej Kolaja, 86. Lukáš Pavluš.