Košík 0
máte dotaz na náš klub
1.FC Slovácko B 1.SC Znojmo FK ČSK Uherský Brod FC Hlučín FC Slovan Rosice FC Zbrojovka Brno B FC Zlín B FC Zlínsko FK Blansko FK Frýdek - Místek FK Hodonín FK Třinec MFK Karviná B SK HS Kroměříž SK Uničov TJ Start Brno TJ Unie Hlubina

Babice

Tomáš Stýskal, trenér Babic: „První poločas jsme zvládli ještě slušně. Na šance jsme ho vyhráli 3:1. Bohužel když nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Zlomily nás chyby, které jsme udělali před prvním gólem. Strání nás potom přehrálo, zaslouženě vyhrálo. Bylo lepší. My jsme spíše hráli zezadu, spoléhali na brejky. Hosté byli dominantní na míči, my jsme pak odešly fyzicky. Chyběl nám kromě marodů také Válek, který byl na dovolené.“

Jakub Motola, hrající trenér Strání B: „Jsme spokojení s tím, jak jsme venkovní utkání zvládli. Samozřejmě nám pomohli i kluci z áčka. Byli s námi Tóth, Ondra Čaňo a taky Liavynets. Kádr jsme měli nabitý, na lavičce bylo sedm hráčů. Domácí jsme v prvním poločase pustili do jediné vážnější šance, ale Gabriš se stihl skvěle vrátit a uchránil nás od gólu. My jsme měli jenom nějaké pološance, ale nic jsme tam nedotlačili. Ve druhém poločase jsme byli daleko produktivnější a vytěžili z minima maximum. Měli jsme pět šancí a dali čtyři góly. Babice jsme po změně stran pustili jenom do jedné šance, ale brankář Čubík nás podržel. Jinak to bylo poklidné utkání. Nyní se musíme nachystat na domácí derby s Březovou.“