Košík 0
máte dotaz na náš klub
1.FC Slovácko B 1.SC Znojmo FK ČSK Uherský Brod FC Hlučín FC Slovan Rosice FC Zbrojovka Brno B FC Zlín B FC Zlínsko FK Blansko FK Frýdek - Místek FK Hodonín FK Třinec MFK Karviná B SK HS Kroměříž SK Uničov TJ Start Brno TJ Unie Hlubina

Stadion na Zelničkách

Jakub Motola, hrající trenér Strání B: „Pro mě je to jednoznačně ztráta dvou bodů. Nedakonice nám udělily lekci z produktivity. Zatímco my jsme na dva góly potřebovali dvanáct šancí, oni ze tří vyložených příležitostí proměnili taky dvě. Jednou nás podržel brankář Čubík, který zneškodnil na lajně gólovou hlavičku. Hosté šli do vedení ve 44. minutě, kdy náš obránce netrefil míč a útočník Nedakonic přeloboval brankáře. My jsme se dlouho střelecky trápili, vyšel nám až nástup do druhé půle, kdy jsme během chvíle výsledek otočili na 2:1. Bohužel soupeř pak skóre srovnal. Ve druhé půli se hrálo hlavně na polovině Nedakonic, které spoléhaly hlavně na brejky a nákopy na vysokého útočníka. My jsme tlačili, ale bez efektu. Oproti minulému zápasu nám chyběli Dominik Frühauf a Holuša, naopak nám z prvního týmu vypomohli Ondra Čaňo a Silnica. Na lavičce jsme měli sedm hráčů.“

Pavel Cigoš, trenér Nedakonic: „Byl jsem velmi překvapený kvalitou soupeře. Viděl jsem ho v minulé sezoně a nyní je úplně někde jinde. Klobouk dolů před kluky, jak to proti takto silnému soupeři zvládli. Bod bereme, remíza je zasloužená. Mohli jsme vyhrát i prohrát. Neproměnili jsme nějaké šance, soupeř jich měl o něco víc. My jsme šli na konci první půle do vedení. V šatně o přestávce jsem kluky nabádal, ať si dají pozor na nástup do druhého poločasu. Věděl jsem, že nás domácí zatlačí. Bohužel jsme si nechali dát dva góly. Naštěstí jsme brzy srovnali a remízu už uhráli. Kluky musím pochválit, zápas měl vyšší úroveň než okresní přebor. Jsem rád, že si začínají pomalu zvykat na to, co po nich chci, ale zdaleka to pořád není to, kvůli čemu jsem přišel. Chtěl bych se prezentovat ještě lepšími výkony. Ale ve Strání jsme si svoje uhráli. Na to, že nám po minulém utkání vypadli čtyři hráči, tak to bylo dobré. Naštěstí kluků mám teď dost.“

Branky: 54. Ondřej Kolaja, 56. Patrik Frühauf – 44. a 60. Dominik Madzia.