Košík 0
máte dotaz na náš klub
1.FC Slovácko B 1.SC Znojmo FK ČSK Uherský Brod FC Hlučín FC Slovan Rosice FC Zbrojovka Brno B FC Zlín B FC Zlínsko FK Blansko FK Frýdek - Místek FK Hodonín FK Třinec MFK Karviná B SK HS Kroměříž SK Uničov TJ Start Brno TJ Unie Hlubina

Stadion na Zelničkách

Václav Havlík, trenér Strání B: „Utkání bylo po herní stránce vyrovnané, my jsme ale měli víc šancí a zaslouženě vyhráli. Pomohl nám vlastní gól hostů, po kterém jsme šli do vedení. Druhou půlku jsme začali lépe, ale zbytečnými chybami jsme soupeři nabídli šance na vyrovnání hry. Slovácko sice snížilo na 2:1, ale my jsme přidali další dva góly a zápas rozhodli. Mohli jsme vstřelit i další branky, zradila nás ale koncovka. Jelikož hráči prvního týmu oslavovali postup do třetí ligy, vypomoct jsme si museli dorostenci. Sestavu jsme po změně stran prostřídali a hru oživili. Kluci jsou od trenéra z dorostu skvěle připravení. Od soupeře jsem čekal něco jiného. Nastoupil v pozměněné sestavě, hrál jinak. I tak ale byli hosté fotbaloví, snažili se hrát. Za nás nastoupil v brance hráč z pole Zetka, za obdržený gól ale nemohl. Celý tým chválím za přístup i výkon.“

Roman Svoboda, trenér Slovácka C: „Domácí byli prvních dvacet minut lepší. Hráli dobře, byli víc na balonu. My jsme ale postupně začali přebírat iniciativu, otěže zápasu. Od jisté doby jsme byli aktivnější, víc na míči. Bohužel jsme si ve 32. minutě dali smolný vlastní gól, kdy se nedohodl náš obránce s brankářem. Ve druhém poločase jsme po chybě obrany dostali branku na 2:0. Vzápětí jsme ale snížili. Bohužel další chybou v obraně jsme soupeři nabídli další šanci, kterou proměnil. Čtvrtý gól už nic neřešil. V poli to byl vyrovnaný zápas, srazily nás chyby v defenzivě. Herně jsme byli o možná o něco lepší, ale hraje se na góly a těch dalo Strání víc.“

Branky: 32. Radek Blažek vlastní, 61. Radek Holuša, 74. Petr Šupák, 81. Dominik Frühauf - 62. Jakub Tvrdoň.