Košík 0
máte dotaz na náš klub
1.FC Slovácko B 1.SC Znojmo FK ČSK Uherský Brod FC Hlučín FC Slovan Rosice FC Zbrojovka Brno B FC Zlín B FC Zlínsko FK Blansko FK Frýdek - Místek FK Hodonín FK Třinec MFK Karviná B SK HS Kroměříž SK Uničov TJ Start Brno TJ Unie Hlubina

Stadion na Zelničkách

Václav Havlík, trenér Strání B: „Pro nás je to důležitá výhra. Dostali jsme se nad třicet bodů, už bychom měli mít klid. Pomoct nám přijel brankář Peter Machunka, který byl naší jistotou vzadu. Taky nás podpořil Patrik Macháčik, který toho měl v anglickém týdnu dost. V prvním poločase jsme si vypracovali hromadu šancí. Dali ale jenom jeden gól. Druhou půlku jsme už nebyli tak dobří, spíše se trápili. Bánov nás zatlačil, vyloženou tutovku ale neměl. Možná si vypracoval jednu nebo dvě příležitosti, ale moc nebezpečný nebyl. Nám pomohlo střídání, kluci z dorostu to trošku oživili. Ke konci jsme dali na 2:0 a utkání dohráli. Ale nebylo to vůbec jednoduché. Kluci z Bánova se snažili. Dokud cítili šanci, nic nevzdávali a pořád bojovali. Celkově jsme ale vyhráli zaslouženě.“

Josef Hradil, trenér Bánova: „Podali jsme jeden z těch lepších venkovních výkonů, na body to však znovu nestačilo. Bohužel neumíme dát gól. I když jsme hlavně ve druhé půli měli více ze hry a soupeře tlačili, střelecky jsme se neprosadili. Nepomohlo nám ani deset rohových kopů. Vpředu se trápíme, nevycházejí nám ani průnikové přihrávky. Nejsme schopní si pořádně přihrát do šance. Navíc nás srážejí chyby, laciné branky. První gól jsme dostali po centru, který zapadl k tyči. Ve druhé půli jsme hru otevřeli, v závěru hráli vyloženě vabank, nemáme ale střelce, který by dal gól. Ti, co loni stříleli branky, se nyní trápí. Strání mělo hlavně rychlá a šikovná křídla. Vzadu jsme to celkem posbírali, ale vpředu máme problémy.“