Košík 0
máte dotaz na náš klub
1.FC Slovácko B 1.SC Znojmo FK ČSK Uherský Brod FC Hlučín FC Slovan Rosice FC Zbrojovka Brno B FC Zlín B FC Zlínsko FK Blansko FK Frýdek - Místek FK Hodonín FK Třinec MFK Karviná B SK HS Kroměříž SK Uničov TJ Start Brno TJ Unie Hlubina

Stadion na Zelničkách

Dominik Frühauf, kapitán Strání: „Ze zápasu jsme mohli nakonec vytěžit i víc, ale jelikož jsme prohrávali 0:2, bod nakonec bereme. Hluk hrál prvních třicet minut lépe. Využíval velice své rychlé brejkové hráče, kteří nám dělali na stranách problémy. Hosté si vypracovali tři nebo čtyři tutovky. Dvě z nich proměnili, a vedli 2:0. Jinak nás podržel brankář Želibabka. První gól jsme dostali trošku nešťastně po rohu, kdy náš hráč smolně přizvedl míč. Po obdržených brankách jsme převzali taktovku a byli víc na míči. Hlučané sice pořád hrozili, ale spíše se bránili. My jsme výsledek snížili na konci první půle, kdy se po krásné kombinaci prosadil Pavluš. Ve druhém poločase dal nádherný gól Kolaja a bylo srovnáno. Jinak jsme tam měli spíše střely než nějaké šance. I když jsme hodně drželi balon, až tak moc šancí jsme si nevytvořili. Zápas poznamenala sporná situace, kdy Gabriš ve 39. minutě nedovoleně zastavil unikajícího protihráče. Asi to měla být červená karta. Na druhé straně se nedivím rozhodčímu, že našeho hráče nevyloučil. Hlučané totiž neustále mluvili a hodně si stěžovali. Jinak to byl v pohodě zápas. Nám chyběl jenom Tóth, ale zase nám vypomohl Čaňo z áčka."

Roman Martiš, fotbalista Hluk B: „Pro nás je to ztráta. Po půlhodině jsme vedli 2:0, navíc jsme měli hrát proti deseti, protože náš hráč šel ve 40. minutě sám na gólmana a domácího obránce ho stáhl. Sudí mu ale dal jenom žlutou kartu, přitom to byla jasná červená. Celkově byl první poločas od nás takový chaotický. Sice jsme hráli dobře, vypracovali si spoustu šancí a vedli 2:0, ale ke konci prvního poločasu jsme inkasovali kontaktní gól. Do druhého poločasu jsme nastoupili poněkud ztuhlí. Domácí hráli lépe, výsledek srovnali. My jsme měli další šance, ale třetí gól nepřidali. Remíza nakonec asi odpovídá, nás mrzí hlavně neudělená červená karta. Jinak to byl férový zápas. Jelikož áčko hrálo zároveň, nikdo nám nepomohl. Chyběli nám stopeři Štolfa s Horákem, ale nějak jsme to vzadu polepili. Podzim máme za sebou. Mrzí nás hlavně zbytečné domácí ztráty s Huštěnovicemi a Jalubím. Doufáme, že na jaře uhrajeme ještě víc bodů než na podzim."

Branky: 45. Lukáš Pavluš, 58. Ondřej Kolaja - 21. Martin Blaha, 30. David Matejka.